Akbank Borç Takip Telefon Numarası (Geç Borç Hattı)

Akbank Borç Takip Telefon Numarası (Geç Borç Hattı)

Akbank kredi kartı veya kredinizde gecikme yaşadıysanız ödeme sözü vermek ya da ödeme tarihinizi bildirmek için kullanacağınız telefon numarası. Kredi ve kredi kartı gecikmeleri önceden bildirmek veya ödeme sözü vermek için bu telefon numarasını kullanmanız gerekmektedir.

Akbank 444 25 25 müşteri hizmetleri numarasını aramamasınız. Kredi gecikmeleri ve ödeme sözü sadece 0 850 hat olan yukarı da bulunan telefon numarasından yapılmaktadır. 444 25 25 olan numarayı aradığınız da size yine 0 820 hat numarası vererek zaman kaybı yaşarsınız.

0 850 hat müşteri hizmetlerine önceden borcunuzu ödeme de zorluk çektiğinizi ödeme için gün vermek istediğinizi bildirebilir, size gelen ödeme mesajında ödemeyi yapamadıysanız ödeme sözü numaradan verebilirsiniz.

0 850 225 04 36

Bu numaradan ayrıca yapılandırma istediğinde de bulunabiliyorsunuz. Ödeme sözü yanında ödeme de uzun süre gecikme yaşanacaksa bu telefon numarası ile yapılandırma istediğin de bulabilirsiniz. Yapılandırma işlemini merak edenler için ilerleyen yazılarda yapılandırmanın ne olduğunun hakkında detaylı yazı sitede bulabileceksiniz.

Basit bir şekilde yapılandırma için önemli olan bilgileri kısaca verelim. Ödeme sözünde ödeme verdiğinizde ödeme sözü tarihleri içerisinde kredi kartlarınızı ve diğer Akbank kartlarınızı kullanabilirsiniz.

Yapılandırma isteğinde ise yapılandırma yapacağınız için yapılandırma size verilen şekilde onayladığı anda kredi ve diğer kredi kart hesap işlemleriniz yapılandırma tarihine kadar kapatılarak hesapları ve kartları kullanamazsınız. Yapılandırmanın onaylanması için de 3 dönem gecikme yaşamanız gerekmektedir.

3 dönem ödeme gecikmesi (art, arta 3 hesap özeti ödeyememe) yaşamadan yapılandırmanız hem zor hem de kredi kartınızı kullanamayacağız için ekonomik açısından sizin içinde zor olabilir. Ödemeyi yapacağınızı bildirerek ödeme sözü vermeniz sizin için daha uygun olabilir.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (5)

 1. Bülent İkiz

  Akbank borç takip servisi numarası burada ki 0 850 başlayan numara mı?

  Yorum Yap
  1. Şadi Çelik

   Bülent sayfada yazılı numara Akbank borç servis numarası borcun gecikmede ise arayarak ödeme sözü verebiliyor veya yapılandırma hakkında bilgi alabiliyorsun.

   Yorum Yap
 2. Gökhan

  Kredinin gününü unutmuşum ödemelerimde vardı eksik kalan tutarı ne ettiysem bulamadım. Müşteri hizmetlerinden hülya hanım çıktı sağ olsun yardımcı oldu ödemede sıkışırsanız dert etmeyin arayın. 0 850 numarayı oradan size yardımcı oluyor başta borç için korkuyordum.

  Hülya hanım tüm korkularımı sildi işimi de halletti teşekkür Hülya Hanım böyle müşteri hizmetlerini çalıştırdığınız için de teşekkürler Akbank.

  Yorum Yap
  1. Nedim

   Bende arasam yardım ederler mi acaba benim de biraz ödemem kaldı malum bayram geliyor ödeme parası da çıkmıyor zaten az bir şey diye de utanıyorum aramaya acaba arasam mı?

   Yorum Yap
   1. Gökhan

    Ederler yalnız zamanında ödemek en iyisi faiz vergi işliyor en kötüsü de kredi puanın düşüyor böyle ufak diyip geçiyorsun ama puanı ufak mebla da bir gün gecikse düşürüyor bana saolsunlar yardımcı oldular hatta ismini vermeyeyim bir bankada böyle bir gecikme oldu ödeme yapacağım en kısa zamanda diyorum.

    Ne zaman ödeyeceksin diye ısrar ediyor ya tamam ödeyeceğim yeter dedim inan çekince böyle demiyorsunuz ödemeye neden böyle diyorsunuz demişti başka banka bu gülesin mi ağlayasın mı burada öyle olmadı durumu anlattım hallettiler şöyle düşün şimdi birine borcun var telefonu açmasan bilgilendirme yapmazsan herkes ödemeyecek gözüyle bakar bankaların da bu şekilde düşünür en iyisi arayıp bilgi vermek ara sende

    Yorum Yap