Akbank Köseköy Şubesi (Kartepe, Kocaeli)

Adres: İstasyon Mahallesi Ankara Caddesi Numara: 107 Kartepe – Kocaeli
Telefon: 0 262 280 91 27

Şube Harita

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ Kur, SSK, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Akbank Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: Akbank T.A.Ş.
Banka (EFT) Kodu: 0046 SWIFT (BIC) Kodu: AKBKTRIS İnternet Adresi: akbank.com

Akbank şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 444 25 25 veya 0 850 222 25 25 numaradan birisi ile ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız Akbank Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (1)

  1. Erdinç YALÇIN

    Geçtiğimiz cuma günü akbank köseköy şubesine gittim numaramı değiştirmek için yeni telefon numaramı verdim çalışan arkadaş numaranız değiştirildi dedi şifre hala eski numarama gidiyor şuan yurt dışındayım hiçbir işlem yapamıyorum yapılan hataya bakarmısınız insani mağdur etmeye hakkınız yok gereken yerlere şikayetimi bildiricem

    Yanıtla