Akbank Toptancılar Sitesi Şubesi (Merkez, Sivas)

Adres: Gültepe Mahallesi Metanet Sokak Toptancılar Sitesi 14. Blok Numara: 1/B Merkez – Sivas
Telefon: 0 346 226 27 80
Faks: 0 346 226 44 49

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ-Kur, diğer SGK ödemeleri, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Akbank Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı:Akbank T.A.Ş.
Banka (EFT) Kodu: 0046SWIFT (BIC) Kodu: AKBKTRISİnternet Adresi: akbank.com

Akbank şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 444 25 25 veya 0 850 222 25 25 numaradan birisi ile ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız Akbank Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (1)

  1. Ahmet Turan Şener 3 Şubat 2021

    Bankanızın maaş müşterisiyim ama sizlere göre yoldan geçen vatandaş tan farkımız yok. Öncelikle bizleri size silah zoruyla mı maaş müşterisi yaptılar. Hiç bir özelliğiniz yok daha önceki bankalar durumum bundan daha bozukken ek hesabı tereddütsüz şahsıma açmışken sizlerden böyle bir istisna göremiyoruz.

    Maaş çekerken bankamatikler 1500 lira üstü para kesiyor. Mesele sadece promosyonla bitiyorsa bana vermeyin istemiyorum. Bir ben değil çoğu kişi bu bankayla sözleşmemiz ne zaman bitecek diye bekliyoruz.