Aktif Bank Bursa Şubesi (Osmangazi, Bursa)

Adres: Mudanya Yolu Sanayi Caddesi Akpınar Mahallesi Numara: 398 Osmangazi – Bursa
Telefon: 0 224 242 62 72
Faks: 0 224 376 31 34

Şube Harita

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ Kur, SSK, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Aktif Bank Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: Aktif Yatırım Bankası A.Ş.
Banka (EFT) Kodu: 0143 SWIFT (BIC) Kodu: CAYTTRIS İnternet Adresi: aktifbank.com.tr

Aktif Bank şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 0 850 724 30 50 numaradan ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız Aktif Bank Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum veya Şikayet Yaz

Müşteri Yorumları