Alternatif Bank Antalya Çallı Şubesi (Muratpaşa, Antalya)

Adres: Vatan Bulvarı Güvenlik Mahallesi 282. Sokak Kadri Melli İş Merkezi Numara: 10/1-3 Muratpaşa – Antalya
Telefon: 0 242 345 36 80
Faks: 0 242 346 09 43

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri ve diğer bankacılık işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ-Kur, diğer SGK ödemeleri, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Alternatif Bank Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: Alternatif Bank A.Ş.
Banka (EFT) Kodu: 0124 SWIFT (BIC) Kodu: ALFBTRIS İnternet Adresi: alternatifbank.com.tr

Alternatif Bank şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 444 00 55 veya 0850 225 00 55 numaradan ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız Alternatif Bank Çalışma Saatleri sayfasından öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları