Anadolubank Adapazarı Şubesi (Adapazarı, Sakarya)

Adres: Orta Mahalle Ankara Caddesi Numara: 12 Adapazarı – Sakarya
Telefon: 0 264 274 75 00
Alternatif Telefon: 0 264 274 75 34
Faks: 0 216 659 12 30

Şube Harita

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ Kur, SSK, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Anadolubank Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: Anadolubank Anonim Şirketi
Banka (EFT) Kodu: 0135 SWIFT (BIC) Kodu: ANDLTRIS İnternet Adresi: anadolubank.com.tr

Anadolubank şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 0 850 222 55 50 numaradan ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız Anadolubank Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum veya Şikayet Yaz

Müşteri Yorumları