Banka Şikayetlerinizi Dile Getirin

Banka-ŞikayetBanka müşterileri şikayetlerini dile getirmek isteyebilirler. Her bankada özel şikâyet kısmı bulunmaktadır. Sizde şikâyetlerinizi rahatlıkla dile getirebilirsiniz.

Burada sayfada banka, banka şikâyetlerinizi nasıl dile getirebileceğinizi sunacağız. İlk olarak alt kısımda ilgili bankaya tıklayınız ve ilgili sayfada yazılı olan şikâyet etmek için gerekli bilgilerinin tamamını okuyarak bilgisayarınızda uygulayınız. Banka seçin ve şikâyetinizi dile getirin.

Akbank Şikayet
Denizbank Şikayet
QNB Finansbank Şikayet

Yorum veya Şikayet Yaz

Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumu veya Şikayeti (5)

 1. Emine CİVELEK

  Ziraat Bankasından almış olduğum banka kartımın iptalini istiyorum.

  Yanıtla
 2. Berk

  Ya ben anlamadım deniz banka mülakata cağırıyorlar mülakata gidiyom sonuç yok arkadaş olumlu yada olumsuz bilgilendirmeniz gerekmiyor mu yani bizde bi umut bekliyoz sonuçta..

  Yanıtla
 3. Mehmet Can KARACAN

  Bayram münasebetiyle devletin maaşları erken ödediği bir zamanda. Bir maaştan hem kesinti yapması. Hemde maaşa bloke koyması. Ne insani, ne ahlaki bir uygulamadır. Böyle bir uygulamayı değil bir Türk bankasının yapması. Bir Ermeni. Bir İsrail bankasının dahi yapabileceğini sanmıyorum.

  Yanıtla
  1. Halil

   çok haklısın bu konuda sana sonuna kadar hak veriyorum.

   Yanıtla
 4. okan

  Banka atm 250 tl çektim parayı vermediği halde hesabımdan düşürdüğünü gördüm müşteri hizmetleri ile görüştüğümde şubeye gitmemi söyledi.

  Yanıtla