Denizbank Darıca Şubesi (Darıca, Kocaeli)

Adres: Kazım Karabekir Mahallesi İstasyon Caddesi Numara: 467/A Darıca – Kocaeli
Telefon: 0 262 655 13 30
Faks: 0 212 214 81 34

Şube Harita

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ Kur, SSK, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Denizbank Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: DenizBank A.Ş.
Banka (EFT) Kodu: 0134 SWIFT (BIC) Kodu: DENITRIS İnternet Adresi: denizbank.com

Denizbank şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 444 08 00 veya 0850 222 08 00 numaradan birisi ile ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız Denizbank Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (1)

  1. Hilal şenyürek

    Bu 2 kez oluyor bir banka orda çalışan bir bayan hem yanındaki arkadaşına laf yetiştirmekten sorduğumuz sorular bile ağzını bükerek cevap veriyor bana gelip imza atmayı bilmiyorsunuz diyip yanındaki d**** şahısla hanımla muhabbet ediyor madem ben imza atmayı bilmiyorum sende işini bilmiyorsun

    Yanıtla