Denizbank Şuhut Şubesi (Şuhut, Afyonkarahisar)

Adres: Kurtuluş Mahallesi Afyon Caddesi Numara: 45/Z06 Şuhut – Afyonkarahisar
Telefon: 0 272 718 13 45
Faks: 0 212 214 85 53

Şube Harita

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ Kur, SSK, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Denizbank Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: DenizBank A.Ş.
Banka (EFT) Kodu: 0134 SWIFT (BIC) Kodu: DENITRIS İnternet Adresi: denizbank.com

Denizbank şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 444 08 00 veya 0850 222 08 00 numaradan birisi ile ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız Denizbank Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (1)

  1. Ramazan Selek

    Şuhut olarak bütün memurlarımız Karacaören’i haritadan silmişiniz. Hiçbirisi işlem yapılmıyor hiç bir istekleri kaleme alınmıyor.

    Kredi çekmek için kendime güveniyorum. Ben bu kredimi öderim demek siz birini bağlayıp benim isim olmadı dersen o adam size bir daha itimat eder mi Karacaören’i Isparta’ya bağlamanın çaresi var mı?

    Yorum Yap