Garanti BBVA Çerkezköy Şubesi (Çerkezköy, Tekirdağ)

Adres: Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Güven Sokak Numara: 28/A Çerkezköy – Tekirdağ
TelefonÇ 0 282 735 35 00
Faks: 0 282 735 35 25

Şube Harita

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ Kur, SSK, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Garanti BBVA Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı:T. Garanti Bankası A.Ş.
Banka (EFT) Kodu: 0062SWIFT (BIC) Kodu: TGBATRISİnternet Adresi: garantibbva.com.tr

Garanti BBVA şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 444 03 33 veya 0 850 222 03 33 numaradan birisi ile yurt dışından ulaşım için +90 212 444 0 333 veya +90 850 222 0 333 numarasından birisi ile ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız Garanti BBVA Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum veya Şikayet Yaz

Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumu veya Şikayeti (1)

  1. Mahmut zaman

    Ben Mahmut zaman yeni açılacak şube için güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum