Garanti BBVA Malatya Çarşı Şubesi (Merkez, Malatya)

Adres: Fuzuli Caddesi Numara: 19 / A 44119 Merkez – Malatya
Telefon: 0 422 377 60 00
Faks: 0 422 377 60 20

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri ve diğer bankacılık işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ-Kur, diğer SGK ödemeleri, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Garanti BBVA Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: T. Garanti Bankası A.Ş.
Banka (EFT) Kodu: 0062 SWIFT (BIC) Kodu: TGBATRIS İnternet Adresi: garantibbva.com.tr

Garanti BBVA şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 444 03 33 veya 0 850 222 03 33 numaradan birisi ile yurt dışından ulaşım için +90 212 444 0 333 veya +90 850 222 0 333 numarasından birisi ile ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız Garanti BBVA Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları