Garanti BBVA Samandağ Şubesi (Samandağ, Hatay)

Adres: Atatürk Mahallesi Bankalar Caddesi Numara: 105 Samandağ – Hatay
Telefon: 0 326 512 56 74
Faks: 0 326 512 81 13

Şube Harita

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ-Kur, diğer SGK ödemeleri, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Garanti BBVA Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: T. Garanti Bankası A.Ş.
Banka (EFT) Kodu: 0062 SWIFT (BIC) Kodu: TGBATRIS İnternet Adresi: garantibbva.com.tr

Garanti BBVA şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 444 03 33 veya 0 850 222 03 33 numaradan birisi ile yurt dışından ulaşım için +90 212 444 0 333 veya +90 850 222 0 333 numarasından birisi ile ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız Garanti BBVA Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (1)

  1. Mehmet Gümüşçü

    Ben Samandağ belediye isçisiyim. Bu ayın birinde sözde promosyon yatacaktı yatmadı. 15 dendi 15 de geldi yatmadı acaba ne zaman yatırmayı düşünüyorsunuz.

    Bayram üstü bu işçileri sevindirseydiniz daha iyi olmaz mıydı? Anladık bu bankada boş en iyisi diğer bankalar neden Hatay Büyükşehir Defne Dörtyol Payas İskenderun ayın birinde promosyon alıyor da Samandağ da yoktur. Samandağ ilçesinin özeliği nedir?

    Yorum Yap