Halk Bankası Aksaray Şubesi (Merkez, Aksaray)

Adres: Minarecik Mahallesi Turizm Caddesi Numara: 4/A Merkez – Aksaray
Telefon: 0 382 288 10 00
Faks: 0 382 212 05 44

Şube Harita

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ Kur, SSK, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Halk Bankası Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: Türkiye Halk Bankası A.Ş.
Banka (EFT) Kodu: 0012 SWIFT (BIC) Kodu: TRHBTR2A İnternet Adresi: halkbank.com.tr

Halk Bankası şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 444 04 00 veya 0 850 222 04 00 numaradan birisi ile ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız Halk Bankası Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (1)

  1. Nihal

    Biz öğretmenler maaşımızı halk bankasından alıyoruz. Ayın sekizi oldu fakat biz hala ek derslerimizi alamadık. Aksaray Milli Eğitim belgeleri ayın dördünde teslim ettiğini söyledi. Acaba üç gündür bize ulaşmayan ek derslerimiz ne oluyor.

    Yorum Yap