Halkbank Adana Şubesi (Seyhan, Adana)

Adres: Kurtuluş Mahallesi Atatürk Caddesi Numara: 61/A Seyhan – Adana
Telefon: 0 322 455 33 10
Faks: 0 322 454 59 17

Şube Harita

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ Kur, SSK, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Halkbank Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: Türkiye Halk Bankası A.Ş.
Banka (EFT) Kodu: 0012 SWIFT (BIC) Kodu: TRHBTR2A İnternet Adresi: halkbank.com.tr

Halkbank şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 0 850 222 04 00 numaradan ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız Halkbank Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri Yorumları