Halkbank Sanayi Sitesi Şubesi (Merkez, Sivas)

Adres: Gültepe Mahallesi İmren Sokak Toptancılar Sitesi 24. Blok Numara: 1 Merkez – Sivas
Telefon: 0 346 229 14 30
Faks: 0 346 226 21 23

Şube Harita

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ Kur, SSK, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Halkbank Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: Türkiye Halk Bankası A.Ş.
Banka (EFT) Kodu: 0012 SWIFT (BIC) Kodu: TRHBTR2A İnternet Adresi: halkbank.com.tr

Halkbank şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 0 850 222 04 00 numaradan ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız Halkbank Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (3)

 1. Mehmet Çolak

  Şubeyi arıyorum kobi için iki tuşlayın diyor. Cep telefonumdan ikiyi tuşluyorum pat telefon kapanıyor.

  Yorum Yap
 2. Orhan

  COVID-19 25.000 TL. Esnaf destek paketine Mayıs 2020’de başvuru yaptım tam 3 ay bekledik ne ses var ne seda arayan olmadı. Sivas merkez şubeden hesap açtırdım artık o krediden umudu kesmiştim bir de ne göreyim adıma 10.000 TL. kart çıkmış be mesaj geldi ne de bir bilgi.

  Aradım müşteri hizmetlerine durumu izah ettim bu kart ne esnaf destek kartı ama basılmamış yani sadece görüntü var. Eylül 2020 bu tarihe kadar halen sonuç çıkmamış ve ben Sivas merkez şubesinden yani diğer şubeden hesap açılışında kendim tesadüfen görüyorum.

  Yapıyorsanız böyle bir destek haber verin bilmelim adıma kart açılmış haberi yok olur mu böyle bir iş, bakalım 14 Eylül 2020’de ilk işim sanayi sitesi şubesini aramak olacak bu kadar olmaz kart çıkmış gönderilmemiş ve ben tesadüf görüyorum. Korona 25.000 TL destek kredisinden de 4 ay olmuş salgın nerdeyse tamamen bitecek, halen sonuç yok çok hızlı çalışıyorsunuz.

  Yorum Yap
  1. Orhan

   Ferhat Bey ve Müdür Bey ilgilendiler sağ olsunlar. Şubeye giderek bir günde kredi işimi hallettirdim. Görevlerini yaptıkları için her ikisine de buradan teşekkür ederim.

   Yorum Yap