HSBC Bank Kuşadası Şubesi (Kuşadası, Aydın)

Adres: Türkmen Mahallesi Atatürk Bulvarı Numara: 74 Kuşadası – Aydın
Telefon: 0 256 612 99 44
Faks: 0 212 370 63 37

Şube Harita

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ Kur, SSK, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Banka Tam Adı:HSBC Bank A.Ş.
Banka (EFT) Kodu: 0123SWIFT (BIC) Kodu: HSBCTRIXİnternet Adresi: www.hsbc.com.tr

HSBC Bankası şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 0 850 211 01 11 Numara: ile ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız HSBC Bank Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum veya Şikayet Yaz

Müşteri Yorumları