İletişim ve Hakkımızda

İletişim ve Hakkımızda

İletişim ve Hakkımızda

Bankatelefon.com, bankaların telefon numara ve adres bilgileri internet üzerinden bulmanız için hazırlanmıştır.

Bizlere site sayfa içerisinde verilen finans ve diğer bilgiler için her türlü soru, görüş, eleştiri için bizlere mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Sayaları sürekli olarak güncel tutmaya özen göstermekteyiz. Sitede hatalı veya eksik bilgi olması durumunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Hatalı ve eksik bilgi olması durumunda düzeltilme işlemi kontrol edilerek yapılacaktır.

Site sadece bilgilendirme amaçlı kurulmuştur. Sayfa içerisinde bulunan hiçbir banka veya finans kurumu ile bankatelefon.com’un bağı yoktur. Bankatelefon.com yer alan bütün marka, logo, isimler ve görsellerin hakları ilgili firmalara aittir.

Buradan hiç bir banka ve finans şirketine yorumlar da dâhil olmak üzere ulaşamazsınız. Banka veya finans şirketine ulaşmak için sayfa içerisinde bulunan iletişim bilgilerini kullanmalısınız. Sitede yer alan bilgilere büyük hassasiyet göstersekte bilgilerin doğru olduğunu garanti etmemekteyiz.

Sayfa içerisinde yer alan bankaların iletişim bilgileri için Türkiye Bankalar Birliği verilerinden yararlanılmıştır. Bankalar ve banka şubelerinin telefon, çalışma saatleri ve haritası. Faal halde ki bankalar.

İletişim email adresimiz: contact[@]bankatelefon.com