ING Çalışma Saatleri

ING için çalışma saatleri siz değerli ziyaretçilerimize detaylı ve en güncel hali ile sayfada sunulmuştur. Bu bilgiler ışığında şubelerin çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Sabah Çalışma Saatleri: 09:00 ile 12:30 arasındadır.
Öğlen Çalışma Saatleri: 13:30 ile 17:30 arasındadır.
Öğlen Dinlenme Saatleri: 12:30 ile 13:30 arasındadır.

Hafta Sonu (Cumartesi ve Pazar) Çalışma Saatleri: Şubeler Kapalıdır.

Şube mesai saatini kaçırdıysanız ING internet şubesinden veya ING müşteri hizmetleri olan 0 850 222 06 00 hattan işlem yapabilmeniz de mümkündür. Şubede yapılan işlemlerinin birçoğu internet şubesinde ve müşteri hizmetlerinde de yapılabilmektedir. İşiniz acele ve şube çalışma saatlerini buradan gördüğünüz gibi kaçırdıysanız müşteri hizmetleri veya internet şubesini kullanmanız işinizi halletmeniz için yeterli olacaktır.

Sadece işlem değil aynı zamanda internet şubesi ve müşteri hizmetlerini arayarak şube personelin vereceği bilgilerin daha fazlasını bu kanallardan öğrenebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine ve internet şubesi sürekli diğer müşteriler tarafından kullanıldığı için internet şubesi ve müşteri hizmetleri birçok konu hakkında şube personeline göre daha bilgili olmaktadır. Bu şekilde zamandan kazanırsınız, işleminizi veya almak istediğiniz bilgiyi daha hızlı alırsınız ve şubeye gitme yorulma, sıra bekleme derdiniz de ortadan kalmış olur. ING müşterileri internet şubesinde ve müşteri hizmetlerinde işlemlerini daha hızlı yaptıklarını gözlemlenmiştir.

Sayfada verilen saatler tüm şubeler için geçerlidir. ING şubelerini aynı saatde çalışmaya başlar ve aynı saatde çalışma bitirirler. Bu öğlen molası içinde geçerlidir.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (3)

  1. Murat taha 28 Ocak 2018

    Pazar günleri açıkmısınız?

  2. mehmet selvi 28 Kasım 2017

    ing tam olarak çalışma saati kaçta bizim burada ki şubeye gittiğimde kapalı oluyor işlemlerimi yaptıramıyorum

  3. mehmet 22 Mayıs 2017

    neden şubenize çalışma saatlerinde ulaşamıyoruz illa şikayet mi edek olmaz bu şekilde çalışma saati dışında hadi yoksunuz açmıyorsunuz mesai saatleri içerisinde de niye açmıyorsunuz işlemlerimiz aksıyor kardeşim.