İş Bankası Turgutlu Şubesi (Turgutlu, Manisa)

Adres: Turan Mahallesi Atatürk Bulvarı Numara: 162 Turgutlu – Manisa
Telefon: 0 236 313 10 64
Faks: 0 236 313 95 93

Şube Harita

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ Kur, SSK, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

İş Bankası Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: Türkiye İş Bankası A.Ş.
Banka (EFT) Kodu: 0064 SWIFT (BIC) Kodu: ISBKTRIS İnternet Adresi: isbank.com.tr

İş Bankası şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 0 850 724 07 24 numaradan ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız İş Bankası Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (2)

  1. özge nurdere

    bireysel emeklilik hakkında üstü örtülü olarak pazarlama yapmanız ve soylemlerinizle sözleşmenin çok farklı olması ve okumadan söylemlere inanarak imzalanan kağıt bizi mağdur etmesi ve bu konuda hiç bir düzeltmeye gidilmediği için bankamızı kınıyoruz

    Yorum Yap
  2. özge nurdere

    Bireysel emeklilik hakkında üstü örtülü olarak pazarlama yapmanız ve söylemlerinizle sözleşmenizin çok farklı olması bakımından kınıyorum. Mağduriyetimizi çözümlememeniz üstüne üstlük haklı çıkma çabalarınız karşısında bankanızdan hiç memnun değiliz.

    Yorum Yap