İş Bankası Yenişehir Şubesi (Çankaya, Ankara)

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı Numara: 75-77 Yenişehir – Çankaya – Ankara
Telefon: 0 312 458 32 00
Faks: 0 312 431 80 97

Şube Harita

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ Kur, SSK, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

İş Bankası Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: Türkiye İş Bankası A.Ş.
Banka (EFT) Kodu: 0064 SWIFT (BIC) Kodu: ISBKTRIS İnternet Adresi: isbank.com.tr

İş Bankası şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 0 850 724 07 24 numaradan ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız İş Bankası Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (2)

 1. Fatma Yaprak

  Şubeniz diğerlerine göre iyi işlemleriniz biraz daha hızlı olsa daha iyi olacak mesela daha fazla çalışan bu da ekonominin katkısına katkı sağlayacaktır. Devlet bankası değil misiniz yapın gitsin.

  Yorum Yap
  1. Rıza Güneş

   İş bankası munzam sandık vakfı banka sahipliği: %37,52, Atatürk hisseleri*: %28,09’dur. Gerisi de halka açık. Atatürk vasiyeti gereği iş bankası hisselerin gelirleri Türk Dil Kurumu ve Türk Tarih Kurumu aktarılır. iş bankası devlet bankası değil.

   Yorum Yap