QNB Finansbank Akhisar Şubesi (Akhisar, Manisa)

Adres: Paşa Mahallesi Tahir Ün Caddesi Numara: 83 Akhisar – Manisa
Telefon: 0 236 413 85 13
Faks: 0 236 413 25 17

Şube Harita

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ Kur, SSK, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

QNB Finansbank Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: QNB Finansbank A.Ş.
Banka (EFT) Kodu: 0111 SWIFT (BIC) Kodu: FNNBTRIS İnternet Adresi: qnbfinansbank.com

QNB Finansbank şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 0 850 222 09 00 numaradan ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız QNB Finansbank Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (1)

  1. Erkan Er

    70 yaşında amcam var 140 tl taksit yatırmak için her ay gidiyor 2 saat sıra bekliyorum diyordu inanmıyordum adama bugün ben gittim onun kimliğiyle sıra aldım 13.50de saat 15.00 oldu hala sıra gelmedi adam haklıymış yazıklar olsun

    Yanıtla