QNB Finansbank Çalışma Saatleri

QNB Finansbank şubeleri için çalışma saatleri, personelin mesai, dinlenme saatlerini sayfa içerisinde görebilirsiniz. Şube ile iletişime geçmek için sayfada yer alan çalışma saatlerini göz önüne alabilirsiniz.

QNB Finansbank Sabah çalışma saatleri: 09:00 ile 12:30 arasında
QNB Finansbank Öğlen çalışma saatleri: 13:30 ile 17:00 arasında
QNB Finansbank Öğlen dinlenme saatleri: 12:30 ile 13:30 arasında
QNB Finansbank Hafta Sonu (Cumartesi ve Pazar) çalışma saatleri: Şubeler Kapalı

QNB Finansbank Çalışma Saatleri

QNB Finansbank çalışma saatleri içerisinde şubelere ulaşarak bankacılık işlemlerinizi yaptırabilir veya bankacılık işlemleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. QNB Finansbank şu kapalı olduğu zamanlar öğlen molası saatleri, hafta sonları ve öğlen mesai saati sonrasıdır.

QNB Finansbank çalışma saatleri dışında bir saatte iseniz internet şubesi veya QNB Finansbank müşteri hizmetlerin olan 0 850 222 09 00 telefon Numara:nı kullanarak işlem yapabileceğinizi biliyor muydunuz? İnternet şubesinden ve müşteri hizmetlerinden banka personeli yapacağınız birçok işlemi telefon ve internet aracılığıyla da yapabilirsiniz.

Bir sonraki iş gününü beklemek, resmi tatil ve hafta sonu tatillerin bitmesini beklemek yerine internet şubesini kullanmak veya telefon ile müşteri hizmetlerine ulaşmak size zamandan kazandırdığı gibi iş yükünüzü de düşürecektir. Günümüzde özellikle internet şubesi kullanımı gittikçe artmaktadır.

Özellikle mobil akıllı telefon teknolojisi gelişmesi bu hızı büyük oradan artıran bir unsur olmuştur. Şubelerin telefon yoğunluğunu göz önüne aldığımızda şubeye telefon ile iletişime geçmek isteyenlerin sayısı internet şubesi kullanıcıların sayısına oranla çok fazladır. İnternet şubesi kullanıcıları telefon ile iletişime geçmelerinde zamandan kaybedeceklerini çoğunlukla bilirler.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (2)

  1. hakan 15 Şubat 2019

    Şubenin hemen yan kapısında verilen çalışma saatleri bu da benden gelsin.

    Şube neresi diye merak eden olursa her yerde aynı olduğundan şubenin neresi olduğunun önemi yok finansbankın her şubesinde aynıdır.

  2. ferit 11 Eylül 2018


    Finansbank şube kapısından çekilen çalışma saatlerinin görüntüsüdür.