QNB Finansbank Havale Saatleri

QNB Finansbank Havale Saatleri

Sayfada hafta içi ve hafta sonu QNB Finansbank havale saatlerinin ne zaman olduğunu detayını buradan görebilirsiniz.

Havale saatlerini detayını vermeden önce EFT ve Havale arasında fark nedir buna değinerek havale saatleri hakkında bilgi vermeyi uygun görüyoruz.

Havale bir bankadan aynı bankanın hesap Numara:na para gönderme işleminin adı iken EFT yani elektronik para transferi bir bankadan başka bir bankaya para gönderme işlemine denir. EFT ve havale arasında ki farkı bu şekilde özetlemiş olduk. Dilerseniz EFT ve Havale farkının detaylarını site içerisinde yer alan Havale ve EFT Arasında Fark? sayfasına giderek detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

EFT gönderiminde EFT gönderisine personel IBAN ve diğer bilgileri onay verirken, havale gönderimine ise siz hesap Numara: ve diğer bilgileri sisteme onayladığınız anda girmiş olduğunuz hesap Numara:na havale gönderimi yapılacaktır.

EFT işlemi onay beklerken, havale işlemi sizin onayınızı alır ve onaylamış olduğunuz hesaba anında parayı gönderecektir. QNB Finansbank için başka bir QNB Finansbank hesabına (havale) gönderme için havale saati kavramı yoktur. QNB Finansbank için diğer QNB Finansbank hesabına onay verdiğiniz anda karşılaya geçmiş olacaktır. Hangi gün, hangi saat hafta içi veya hafta sonu hiç fark etmez işleyiş aynı şekildedir.

Havale yapacak kişilerin gönderecekleri hesap Numara: ve diğer bilgilerini dikkatli bir şekilde girerek göndermeden tekrar kontrol etmelerini öneririz. Havale gönderim onayını verdiğinizde iptal etme durumunuz ne yazık ki yoktur.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (1)

  1. Yasin Umur 1 Kasım 2021

    Aynı bankadan işlem yapıyorsanız anında hesaba geçer. Mesela Finansbank hesabınızdan Finansbank başka birinin hesabına gönderme yaparsanız hemen karşı tarafa havale geçecektir.