QNB Finansbank Şirinevler Şubesi (Bahçelievler, İstanbul)

Adres: Sadettin Tantan Meydanı Meriç Sokak Numara: 6/1 Şirinevler 34188 Bahçelievler – İstanbul
Telefon: 0 212 639 84 74
Faks: 0 212 639 01 06

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri ve diğer bankacılık işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ-Kur, diğer SGK ödemeleri, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

QNB Finansbank Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: QNB Finansbank A.Ş.
Banka (EFT) Kodu: 0111 SWIFT (BIC) Kodu: FNNBTRIS İnternet Adresi: qnbfinansbank.com

QNB Finansbank şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 0 850 222 09 00 numaradan ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız QNB Finansbank Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları