Rabobank Genel Merkez Şubesi (Şişli, İstanbul)

Adres: Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Bahar Sokak Numara: 13 Kat: 7 Ofis Numara: 15/16 Şişli / İstanbul
Telefon: 0 212 708 46 00
Faks: 0 212 708 46 99

Şube Harita

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ Kur, SSK, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Rabobank Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: Rabobank Anonim Şirketi
Banka (EFT) Kodu: 0137 SWIFT (BIC) Kodu: RABOTRIS İnternet Adresi: rabobank.com.tr

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri Yorumları