Şekerbank Çalışma Saatleri

Şekerbank çalışma veya diğer adı ile mesai saatlerini sayfa içerisinde görerek çalışma saatleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfada yer alan çalışma saatleri içerisinde şubede çalışan tüm Şekerbank personelleri ilgili saatlerde mesailerine başlar ve bitirirler.

Şekerbank çalışma saatleri şu şekildedir;

Sabah Çalışma Saatleri: 09:00 ile 12:30 arasındadır.
Öğlen Çalışma Saatleri: 13:30 ile 17:30 arasındadır.
Öğlen Dinlenme Saatleri: 12:30 ile 13:30 arasındadır.

Hafta Sonu (Cumartesi ve Pazar) Çalışma Saatleri: Şubeler Kapalıdır.

Şekerbank Çalışma Saatleri

Şekerbank şubeleri sabah 09:30 yani dokuz buçukta mesai’ye başlarlar. 12:30 saatinden öğlen molasına girerler. Bu saat 13:30 yani öğlen bir buçuğa kadar bir saat öğlen molası verilmektedir. Bir buçuktan akşam 17:00 yani beşe kadar mesai devam eder ve beşte tüm şubelerin mesai saati bitmiş olur.

Hafta sonları ise tüm Şekerbank Türkiye genelinde tüm şubeleri kapalıdır. Hafta sonları şubeler açık olmayacağı için şubelerden işlem yapamazsınız sadece Şekerbank internet şubesinden şubede yapılan birçok işlemi internet şubesinden de yapabilirsiniz.

Hafta sonu tatiline denk gelenlerin işlerini hızlandırmak adına internet şubesinden işlem yapmalarını tavsiye ederiz. Bu size hem zamandan hem de internet şubesini kullanmanın birçok avantajından yararlanmanızı sağlayacaktır. Mesela şubeden yapılan EFT veya havale ücreti şubeden yapılan işleme göre neredeyse %70 kadar daha ucuz olacaktır. Sayfada verilen Şekerbank çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu tüm şubeler için geçerlidir. Tüm şubeler burada yer alan mesai saatine uymaktadır. Şube, şube mesai saatleri değişmemektedir.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (1)

  1. ferit 11 Eylül 2018

    Şekerbank çalışma saatini öğrenmek için şubeye kadar yorulmayın istedim burada ki görüntü şubenin giriş kapısında yer alan çalışma saatinin resmidir.