Şekerbank Ereğli Şubesi (Ereğli, Konya)

Adres: Selçuklu Mahallesi Yeniçarşı Yolu Numara: 3 Ereğli – Konya
Telefon: 0 332 713 15 32
Faks: 0 216 453 70 45

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri ve diğer bankacılık işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ-Kur, diğer SGK ödemeleri, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Şekerbank Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı:Şekerbank T.A.Ş.
Banka (EFT) Kodu: 0059SWIFT (BIC) Kodu: SEKETR2Aİnternet Adresi: sekerbank.com.tr

Şekerbank şubesi için mesai saatini geçirdiyseniz 0 850 222 78 78 numaralı müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız Şekerbank Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları