TEB Elbistan Şubesi (Elbistan, Kahramanmaraş)

Adres: Güneşli Mahallesi Dulkadiroğlu Caddesi Numara: 100/B Elbistan – Kahramanmaraş
Telefon: 0 850 204 06 85
Faks: 0 216 636 36 96

Şube Harita

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ Kur, SSK, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: Türk Ekonomi Bankası A.Ş.
Banka (EFT) Kodu: 0032 SWIFT (BIC) Kodu: TEBUTRIS İnternet Adresi: teb.com.tr

Türk Ekonomi Bankası (TEB) şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 0 850 200 06 66 numaradan ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız TEB Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (2)

 1. Aziz Bekem

  Benim emekliliğim ile ilgili sorum var mı? Ben yurtdışındayım pandeminden dolayı gelemedim. Sorularımı nasıl öğrenebilirim?

  Yorum Yap
  1. Cevat Aygün

   Aziz Bekem bankayı arayarak öğrenebilirsin. Emeklilik hakkında ne sorun varsa telefon numarasından arayarak öğren. İlla gelmeniz gerekmez teknoloji artık insanlar her yerden birbiri ile telefonla ulaşım sağlayabiliyor.

   Yorum Yap