TEB Tokat Şubesi (Merkez, Tokat)

Adres: Kabe-i Mescid Mahallesi Gaziosmanpaşa Bulvarı Numara: 168/A Merkez – Tokat
Telefon: 0 850 204 06 51
Faks: 0 216 636 52 64

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri ve diğer bankacılık işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ-Kur, diğer SGK ödemeleri, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Teb Tokat ilk açılıştandaki Metin Mesajı

Türk Ekonomi Bankası şube ağını güçlendirmeye devam ediyor

TEB Tokat’ta ilk şubesini açtı.
Türkiye’deki şube ağını güçlendirmek için çalışmalarına devam eden Türk Ekonomi Bankası (TEB), Tokat’taki ilk şubesinin açılışını gerçekleştirdi.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), yeni açılışlar ile şube ağını güçlendirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Türk Ekonomi Bankası, Tokat’ta ilk şubesini açtı.

Kabe-i Mescid Mahallesi Gaziosmanpaşa Bulvarı no:168/a adresinde faaliyetlerine başlayan TEB Tokat şubesi; 16 Ocak 2012 tarihi itibarıyla hizmet vermeye başladı.

TEB Tokat Şube Müdürü Sabri Gümrah Akay, “Geçmişte ekonomisi büyük ölçüde tarıma dayanan Tokat ilimiz giderek önemli bir sanayi kentine dönüşmektedir. Biz de Türk Ekonomi Bankası olarak açtığımız ilk şubemiz ile Tokat’ın bu gelişimine, sektörde fark yaratan finansal ve finansal olmayan ürün ve hizmetlerimiz ile destek olmayı amaçlıyoruz” dedi.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: Türk Ekonomi Bankası A.Ş.
Banka (EFT) Kodu: 0032 SWIFT (BIC) Kodu: TEBUTRIS İnternet Adresi: teb.com.tr

Türk Ekonomi Bankası (TEB) şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 0 850 200 06 66 numaradan ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız TEB Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları