Türkiye Finans Kadıköy Şubesi (Kadıköy, İstanbul)

Adres: Osmanağa Mahallesi Başçavuş Sokak Numara: 31 Kadıköy – İstanbul
Telefon: 0 216 348 28 19
Faks: 0 216 348 03 10

Şube Harita

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ-Kur, diğer SGK ödemeleri, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikâyet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım Bankası Bankası Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş
Banka (EFT) Kodu: 0206 SWIFT (BIC) Kodu: AFKBTRIS İnternet Adresi: turkiyefinans.com.tr

Türkiye Finans Katılım Bankası şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 0 850 222 22 44 Numara: ile ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız Türkiye Finans Katılım Bankası Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri Yorumları