Vakıfbank Demirciler Sitesi Topkapı Şubesi (Zeytinburnu, İstanbul)

Adres: Seyitnizam Mahallesi Demirciler 1. Caddesi Numara: 2/A Zeytinburnu – İstanbul
Telefon: 0 212 416 77 31
Telefon 2: 0 212 416 77 36

Şube Harita

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ Kur, SSK, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı
Banka (EFT) Kodu: 0015 SWIFT (BIC) Kodu: TVBATR2A İnternet Adresi: vakifbank.com.tr

Vakıfbank şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 0 850 222 07 24 numaradan ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız Vakıfbank Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (1)

  1. başak

    Böyle bi şube olamaz şube müdüründe kabahat buluyorum ki böyle çalışanlarlı müşterilerinin karsısına çıkardığı için.

    Bizim sayemizde ekmek yiyen burnu beş karış havadaki personeller ne telefona cevap veriyor nede çağrı merkezi bir işe yarıyor.

    Bize yazıklar olsun ki böyle bır bankayla çalıştığımız için 47 dk oldu hala bağlanamadığım bir çağrı merkezi bulunuyor. hangi yıldayız arkadaşlar 47 dakika ne demek?

    Yorum Yap