Vakıfbank Havale Saatleri

Vakıfbank Havale Saatleri

Vakıfbank havale saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu kısa yazımızda havale saatleri hakkında bilgi alabilir, havale işlemlerinizi hangi saatler arasından yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank ve diğer bankalar için genellikle bilinmeyen ve yahut şaşıran bir durum söz konusudur. EFT ve Havale arasında ki fark nedir? EFT saatleri bankaları için bulunmaktadır fakat havale saati denilen bir şey yoktur. EFT işlemleri başka bankadan başka bir bankaya gönderim olduğundan dolayı karşı gönderilen banka personeli tarafından isim ve IBAN Numara: bir biri ile örtüşüyorsa EFT onay verilirken, bu durum aynı banka şubeleri arasından havale yapıldığında otomatik sistem tarafından yapılmaktadır.

Yazımızdan da anlayacağız üzere havale işlemi aynı banka içerisinden hesaplar arası para gönderme para transfer işlemidir. Siz havale Numara:nı yani hesap Numara:nı yazdığınızda sistem size onaylamanızı isteyecektir. Havale yapacağınız hesap Numara:nı ve isimi onayladığınız anda havale tutarı karşı tarafın hesabına geçecektir.

Vakıfbank için havale saatleri yoktur. Günün her saati havale yapabilirsiniz.

Havale işlemi gün içerisinde her zaman yapabilir ve onay verdiğiniz anda karşı hesaba tutar geçer ve göndermiş olduğunuz tutar sizin hesaptan düşer. Bu durumda size önerimiz havale karşı tarafından hesabına anında geçtiğinden dolayı havale hesap Numara:nı ve ismi kontrol ederek havale işleminizi onaylamanız olacaktır. Onaylanan havalelere karşı hesap sahibine parayı havale ettiğinizi ve hesabını geçtiğini günün hangi saati olursa olsun söyleyebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları