Vakıfbank Kars Şubesi (Merkez, Kars)

Adres: Yusufpaşa Mahallesi Halitpaşa Caddesi Numara: 67/1 Merkez – Kars
Telefon: 0 474 212 70 08

Şube Harita

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ Kur, SSK, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı
Banka (EFT) Kodu: 0015 SWIFT (BIC) Kodu: TVBATR2A İnternet Adresi: vakifbank.com.tr

Vakıfbank şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 0 850 222 07 24 numaradan ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız Vakıfbank Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (3)

 1. Mert Yiğit

  Babamın maaşını nüfus cüzdanı ile gelsem ben çekebilir miyim? Zaten maaşı fazla değil ufak bir tutar verirler mi?

  Yorum Yap
 2. Nazlı Purkel

  Banka kartına ve kredi kartına hesap kesim ücreti alıyor musunuz? Maaş müşterisiyim bilmiyorum.

  Yorum Yap
 3. Buket

  Çizgi almış kara listeye düşmüş biri sağlığı için ihtiyaç kredisi çekebilir mi?

  Yorum Yap