Vakıfbank Mecidiye Şubesi (Keçiören, Ankara)

Adres: Güçlükaya Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Numara: 5/A Keçiören – Ankara
Telefon: 0 312 360 71 62

Şube Harita

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ-Kur, diğer SGK ödemeleri, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı
Banka (EFT) Kodu: 0015 SWIFT (BIC) Kodu: TVBATR2A İnternet Adresi: vakifbank.com.tr

Vakıfbank şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 0 850 222 07 24 numaradan ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız Vakıfbank Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (5)

 1. Mithat Boy 30 Ocak 2019

  Maalesef tekrar, tekrar aradım cevap vermiyorlar.

  Yorum Yap
 2. Cevat Ersoy 21 Kasım 2018

  Mecidiye şubesini 51 dakika boyunca aradım telefona kimse bakmadı. Madem öyle o telefonlar neden var acaba sorarım size şube çalışanları.

  Yorum Yap
 3. Saadettin Yeşilırmak 4 Nisan 2017

  Bir kere açın şu telefonunuzu siz mi çalışıyorsunuz bankada toplam 14 kişi çalıyorsunuz. Bu kadar mı yoğunsunuz ayıp!

  Yorum Yap
 4. Kerem Çatlı 3 Kasım 2016

  Hiç bir şubenin telefonuna cevap veren yok.

  Yorum Yap
 5. Çağatay Erkuş 16 Eylül 2016

  O kadar reklama karşın hiç bir telefonlarınız cevap vermiyor.

  Yorum Yap