Vakıfbank Sivas Şubesi (Merkez, Sivas)

Adres: Eskikale Mahallesi Atatürk Bulvarı Numara: 8/A Merkez – Sivas
Telefon: 0 346 225 20 00
Faks: 0 346 225 20 05

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri ve diğer bankacılık işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ-Kur, diğer SGK ödemeleri, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı
Banka (EFT) Kodu: 0015 SWIFT (BIC) Kodu: TVBATR2A İnternet Adresi: vakifbank.com.tr

Vakıfbank şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 0 850 222 07 24 numaradan ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız Vakıfbank Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (2)

  1. Kadir Yolcu 15 Ağustos 2020

    Vakıfbank Sivas merkezde bulunan Vakıfbank Sivas şubesini yeniledi.

    Adres ve telefon aynı, eski yerinde şube 4 aya yakın bir zamanda yıkılarak yeni şube ile hizmete girdi.

    1. Gökhan 15 Ağustos 2020

      Sivas Atatürk caddesi gündüz tıklım, tıklım olur resimde çok az adam var kadir emek vermiş resmi çekmek için belli oluyor eline sağlık.