Yapı Kredi Bankası Atakent Şubesi (Karşıyaka, İzmir)

Adres: Caher Dudayev Bulvarı Numara: 59/C Karşıyaka – İzmir
Telefon: 0 232 337 21 44

Şube Harita

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ Kur, SSK, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
Banka (EFT) Kodu: 0067 SWIFT (BIC) Kodu: YAPITRISFEX İnternet Adresi: yapikredi.com.tr

Yapı Kredi Bankası şubesi için mesai saatini geçirdiyseniz 444 0 444 veya 0 850 222 0 444 numaradan birisi ile ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız Yapı Kredi Bankası Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (2)

  1. davut yiğit

    oranları düşürmeniz lazım çok yüksek bu şekilde borç alsak daha iyi hemde faiz denen pislikten uzak dururuz!

    Yorum Yap
  2. hatem

    telefonları zamanında açsanız iyi olmaz mı iş yoğunluğumuz olduğunda açmıyor iş yoğunluğu olmadığı zamanda açıyorsunuz

    Yorum Yap