Yapı Kredi Bankası Çalışma Saatleri

Yapı Kredi Bankası çalışma saatleri gün içerisinde şu şekilde ilerlemektedir.

Sabah saat 09:00 (dokuz)’da açılır ve öğlen saat 12:30 (On iki buçuk) kadar öğlen çalışması olur ve 12:30’da öğlen çalışma saati son bulur. 12:30 ile 13:30 arası öğlen arasıdır, bu saatlerde personel dinlenme için kullanılır ve şube ve işlem kapalıdır. 13:00’de yani saat öğlen birde öğlen çalışma saati başlar ve 17:00 yani beşe kadar devam eder beşte mesai saati tamamen bitmiş olur.

Yapı Kredi Bankası Çalışma (Mesai) Saatleri Özetle: 09:00 – 12:30 | 13:30 – 17:00 | Öğlen Molası: 12:30 – 13:30

Yapı Kredi Bankası Çalışma Saatleri

Yapı Kredi Bankası için verilen çalışma saatleri Yapı Kredi’nin tüm şubeleri için geçerli olan çalışma saatleridir. Sayfa metin ve görsel olarak size çalışma saatlerinin detaylarını sunduk. Çalışma saatlerin de değişiklik olduğundan sayfa içerisinde bulunan metin olsun, görsel saat olsun değişiklik yapılarak ziyaretçiler bilgilendirilmektedir. Bu sayfa içerisinde yer alan mesai saatlerine tüm şubeler uymakta olup şube, şube çalışma saatleri değişmemektedir.

Çalışma saatleri haricinde eğer işlem yaptırmak istiyorsanız, işleminizin acil olması durumunda sizlere tavsiyemiz Yapı Kredi internet şubesini kullanmanız veya Yapı Kredi müşteri hizmetleri olan numaralı 0 850 222 04 44 telefon Numara:ndan müşteri hizmetlerine ulaşmanız olacaktır. Şubede yapılan birçok işlem internet şubesi veya müşteri hizmetlerinden de yapılabilmektedir.

Sayfada verilen çalışma saatlerinden anlaşılacağı üzere hafta sonu günlerinden olan Cumartesi ve Pazar günleri tüm şubeler kapalıdır. Hafta sonları işlem yaptırmanız şubeler kapalı olduğundan dolayı mümkün değildir. İnternet şubesini veya müşteri hizmetlerini Numara:nı kullanabilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (1)

  1. ferit 11 Eylül 2018

    Yapı Kredi bankasının çalışma saatlerini öğrenmek için şubenin önüne gitmemeniz için görüntüsünü görebilirsiniz. Bu görüntü şubenin giriş kapısında yazan görüntüsüdür.