Yapı Kredi Bankası Gölbaşı Şubesi (Gölbaşı, Ankara)

Adres: Şafak Mahallesi 914. Sokak Numara: 1/11 Gölbaşı – Ankara
Telefon: 0 312 485 02 87
Faks: 0 312 484 12 32

Şube Harita

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ Kur, SSK, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı:Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
Banka (EFT) Kodu: 0067SWIFT (BIC) Kodu: YAPITRISFEXİnternet Adresi: yapikredi.com.tr

Yapı Kredi Bankası şubesi için mesai saatini geçirdiyseniz 444 0 444 veya 0 850 222 0 444 numaradan birisi ile ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız Yapı Kredi Bankası Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum veya Şikayet Yaz

Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumu veya Şikayeti (1)

  1. Necati BAĞCIOĞLU

    Bankanıza telefonla ulaşmak mümkün olmuyor, bu gün üç kez aradım. Müşteri temsilcisi (kendisine teşekkür ediyorum), bir operasyon yetkilisine (ismini yazmak istemiyorum) bağlamasına rağmen bir türlü telefonu açmıyor. Bu hususu ilk kez yaşamıyorum.