Yapı Kredi Bankası Urla Şubesi (Urla, İzmir)

Adres: Hacıisa Mahallesi Necati Cumalı Caddesi Numara: 12/1 Urla – İzmir
Telefon: 0 232 754 11 42
Faks: 0 232 498 11 39

Şube Harita

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ-Kur, diğer SGK ödemeleri, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
Banka (EFT) Kodu: 0067 SWIFT (BIC) Kodu: YAPITRISFEX İnternet Adresi: yapikredi.com.tr

Yapı Kredi Bankası şubesi için mesai saatini geçirdiyseniz 444 0 444 veya 0 850 222 0 444 numaradan birisi ile ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız Yapı Kredi Bankası Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (2)

 1. Nesrin Demirok 11 Mart 2022

  Maaşımı nasıl taşıyacağım hakkında bilgi almak istiyorum. Telefon cevap vermiyor.

  Yorum Yap
  1. Barış Songur 11 Mart 2022

   Nesrin Demirok şubeye giderseniz oradan taşıman için gerekli tüm bilgileri verirler. Bilmiyorum Yapı Krediye mi taşıyacaksın ama bankalar maaşı taşıyacak kişileri çok seviyor. :) Maaş taşıma işlemleri çok hoşlarına gider ve yardımcı olurlar. Başka bankaya taşıyacaksan da şubeden sana ne yapacağın hakkında bilgi verirler.

   Yorum Yap