Ziraat Bankası Çalışma Saatleri

Ziraat Bankası için şube personeli çalışma saatlerini sayfa içerisinde bulabilirsiniz. Burada yer alan çalışma saatlerine bakarak şube işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu kısımda yer alan çalışma saatleri tüm ziraat bankası çalışma saatleri içinde geçerlidir.

Ziraat Bankası sabah çalışma saatleri: 09:00 ile 12:30 arasında
Ziraat Bankası öğlen çalışma saatleri: 13:30 ile 09:30 arasında
Ziraat Bankası öğlen dinlenme saatleri: 12:30 ile 13:30 arasında
Ziraat Bankası hafta sonu (Cumartesi ve Pazar) çalışma saatleri: Şubeler Kapalı

Ziraat bankası personeli normal şartlarda saat 9:00 yani sabah dokuzda mesaisi başlar. Saat 12:30 olduğundan yani öğlene yakın on iki buçuk gibi dinlenme molasına giderler ve tekrar 13:00 da mesai başlar. On iki otuz ile on üç otuz yani öğlen bir buçuk şubelerin tümü dinlenme saatlerinden şubeler kapalıdır. Tekrar bu saatlerde mesai başlar ve 09:30 yani akşam beş buçukta mesai tamamen biter. İşlem yapacak olanların bu saatlere dikkat etmeleri gerekir. Mesai saatleri içerisinde sadece işlem yapabilirsiniz. Mesai saatleri dışında şubelere ulaşmak isteseniz şubenin kapalı olduğunu görürsünüz.

Birçok bankanın kapanması saati 09:00 iken İş bankası diğer bankalardan yarım saat daha geç kapatırlar. Bu şekilde iş çıkışı bankaya yetişmek isteyen memurlar işlerini halletmiş olurlar.

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri

Ziraat bankası için çalışma saatlerini geçirdiyseniz sizlere internet şubesi veya 444 00 00 – 0 850 220 00 00 müşteri hizmetlerinden birini aramanızı tavsiye ederiz. İnternet şubesi ve müşteri hizmetlerinden birçok işlemi yaptırabilmeniz mümkündür. Bu şekilde işinizi bir sonraki güne bırakmamış olursunuz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (5)

 1. Salih Kaynarca

  Ziraat Bankası çalışma saatlerinin ön kapısında yazan resmidir.

  Yorum Yap
  1. Battal Yeşil

   Emirdağ ziraat bankası mail adresini bilen var mı?

   Yorum Yap
   1. Çoşkun Şenlik

    Battal Bey, her çalışanın ayrı, ayrı mailleri oluyor biliyorum. Şubeden hangi bölüm çalışanına mail atacaksanız o kişiden kart vizit isterseniz kart vizitte mail adresi yazar.

    Otomatik ödeme talimatı için banka çalışanından mail istedim. Maile atarak oradan otomatik ödeme faturalarımı girdi oradan biliyorum.

    Yorum Yap
 2. Ferhat Çolak

  Ziraat bankasının çalışma saatleri akşam uzatılmalıdır. En az akşam 7 ve 8 olmalı işlerimizi yetiştiremiyoruz. Bu şekilde olunca işlerimiz aksıyor!

  Yorum Yap
  1. Ekin Düz

   Onlar zaten senin benim gibi ihtiyaçları yok! Hatta ve hatta bankadan hiç çıkmasınlar ne gerek var.

   Yorum Yap