Ziraat Bankası Çivril Şubesi (Çivril, Denizli)

Adres: Saray Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Numara: 79 Çivril – Denizli
Telefon: 0 258 713 18 16
Faks: 0 258 713 16 30

Şube Harita

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ Kur, SSK, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: T.C. Ziraat Bankası A.Ş.
Banka (EFT) Kodu: 0010 SWIFT (BIC) Kodu: TCZBTR2A İnternet Adresi: ziraatbank.com.tr

Ziraat Bankası şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 444 00 00 veya 0 850 220 00 00 numaradan birisi ile ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız Ziraat Bankası Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (1)

  1. Hasan Kırlı

    Çivril Ziraat bankası şubesinden hesap açtırmıştım. Almanya’dan bir kaç kuruş bu hesap’a para göndermek için fakat buradan kendi hesabıma para gönderemiyorum. Sorun yapan tek şey, banka kartının üzerinde yazılı olan numara’nın sadece kartın numarası olması ve bunun IBAN ile alakasının olmaması dolayısı ile sorunlar yaşadım.

    Ayrıca, kendi açtırmış olduğum banka hesabımın IBAN numarasını kendim bile bilmiyorum. Ziraat bankası’nın bana açtığı hesabın ne kadar eksik olduğu ve bu eksiklik durumunda burada mağdur durumu bir kere daha yaşadım. Türkiye’ye gelir gelmez ilk işim kendime başka bir bankadan sağlam bir hesap açtırmak.

    Yorum Yap