Ziraat Bankası Diyadin Şubesi (Diyadin, Ağrı)

Adres: Atatürk Mahallesi İnönü Caddesi Numara: 23 Diyadin – Ağrı
Telefon: 0 472 511 28 47
Faks: 0 472 511 20 12

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ-Kur, diğer SGK ödemeleri, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı:T.C. Ziraat Bankası A.Ş.
Banka (EFT) Kodu: 0010SWIFT (BIC) Kodu: TCZBTR2Aİnternet Adresi: ziraatbank.com.tr

Ziraat Bankası şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 444 00 00 veya 0 850 220 00 00 numaradan birisi ile ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız Ziraat Bankası Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (2)

  1. Şahap Akçay 1 Haziran 2022

    Diyadin Ziraat bankası çalışanları hiç bir şekilde müşteriyle ilgilenmiyor. İki saat beklettiler beni bir bayan çalışan işlemlerimi keyfi olarak yapmadı ve tansiyonum yükseldi. Onun yüzünden benden sonra gelenleri aldı tek tek işlemlerini yaptı.

    1. Sakıp Boğa 1 Haziran 2022

      Şahap Akçay şube müdürüne sana bunu yapan kişiyi şikayet etseydin.