Ziraat Bankası Mamak Şubesi (Mamak, Ankara)

Adres: Hüseyingazi Mahallesi Mamak Çarşı İçi Caddesi Numara: 24 Mamak – Ankara
Telefon: 0 312 368 15 27
Faks: 0 312 368 15 27

Şube Harita

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ-Kur, diğer SGK ödemeleri, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: T.C. Ziraat Bankası A.Ş.
Banka (EFT) Kodu: 0010 SWIFT (BIC) Kodu: TCZBTR2A İnternet Adresi: ziraatbank.com.tr

Ziraat Bankası şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 444 00 00 veya 0 850 220 00 00 numaradan birisi ile ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız Ziraat Bankası Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (1)

  1. Abdullah Gökduman

    Benim bir sorunum var. Ziraat bankasından hesap açtım açmaz olaydım. Keşke başka bankadan açsaydım böyle saçmalık görmedim 3 aydır uğraşıyorum.

    Müşteri numaranız Yurt dışı IP adresinden internet bankacılığı erişimine kapalı konumdadır yazıyor açtıramıyorum. Her yol denedim Türkiye hattım yok şifre geliyor onu da denedim olmuyor. 1 dakika içinde verdim şifreyi olmuyor. Ben yurtdışındayım bu isin başka yolu yok mu?

    Beni operatöre bağlayıp duruyorlar. Aylardır aynı yere kimse yardımcı olmuyor. Operatör TC kimlik istiyor veriyor olmuyor. Bu yüzden banka hesabıma bir türlü bakamıyorum.

    Yorum Yap