Ziraat Bankası Okmeydanı Şubesi (Beyoğlu, İstanbul)

Adres: Fetihtepe Mahallesi Fatih Sultan Caddesi Numara: 77/A Beyoğlu – İstanbul
Telefon: 0 212 237 69 10
Faks: 0 212 237 69 67

Şube Harita

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ Kur, SSK, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: T.C. Ziraat Bankası A.Ş.
Banka (EFT) Kodu: 0010 SWIFT (BIC) Kodu: TCZBTR2A İnternet Adresi: ziraatbank.com.tr

Ziraat Bankası şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 444 00 00 veya 0 850 220 00 00 numaradan birisi ile ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız Ziraat Bankası Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (3)

 1. Taner Göksu - Emekli

  Müşteri hizmetleri telefonda yok! Telefonu açmıyor.

  Yorum Yap
 2. SUNA GÜLER SUZAN

  iletişim sıfır, benim isteğim dışında kredi kartı çıkartılmış teslim almadığım karta hesap ekstresi çıkartılmış iptal etmek için aradığımızda telefonlar açılmıyor çok mağdurum

  Yorum Yap
 3. SUNA GÜLER SUZAN

  Telefonlara cevap verilmiyor, müşteri hizmetlerine bağlanılamıyor, şubeye gitmeden telefonla işlem gerçekleştirilemiyor, hiç memnun değilim!

  Yorum Yap