Ziraat Bankası Uşak Girişimci Şubesi (Merkez, Uşak)

Adres: Ünalan Mahallesi Atatürk Bulvarı Numara: 50/A Merkez – Uşak
Telefon: 0 276 224 23 41
Faks: 0 276 224 23 45

Şube Harita

Şube Hakkında Genel Bilgiler

Şubeden yapabileceğiniz işlemler hesap ve ürünler için hesap hareketi ve detay görüntüleme, hesap özeti tanımlama, hesap belgesi alma, sigorta, poliçe, emeklilik işlemleri, çek, senet işlemleri, üye işyeri işlemleri gibi işlemleri.

Kartlar için hesap özeti, kart şifre ve limit işlemleri, kart bilgileri görüntüleme, değiştirme gibi işlemleri, para transferi için isme, hesaba veya hesap arası para gönderme, toplu havale veya EFT, gönderim hareketi izleme, SWIFT takibi gibi işlemleri.

Ödemeler için fatura, otomatik ödeme, seyahat, apartman, aidat, bağış, eğitim ödemeleri, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, Bağ Kur, SSK, motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, gümrük vergisi, çek, senet ödemesi gibi işlemleri yatırımlar için döviz, emeklilik, altın ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cepbank, internet bankacılığı, e-devlet işlem ve ödemeleri, ATM işlemleri, şikayet bildirimi, personel alım işlemleri gibi bireysel, kurumsal bankacılık ve finans işlemlerini yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Diğer Bilgiler

Banka Tam Adı: T.C. Ziraat Bankası A.Ş.
Banka (EFT) Kodu: 0010 SWIFT (BIC) Kodu: TCZBTR2A İnternet Adresi: ziraatbank.com.tr

Ziraat Bankası şube mesai saatleri dışında iseniz müşteri hizmetlerine 444 00 00 veya 0 850 220 00 00 numaradan birisi ile ulaşabilirsiniz. Şube mesai saatlerini bilmiyor, şube personelinin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız Ziraat Bankası Çalışma Saatleri sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumu ya da Şikayeti (2)

 1. Mehmet Zondal

  Ben maaşımı şubenizden alıyorum yaklaşık 7-8 senedir. Benim kredilerim ve kart borçlarım var hepsini bir araya toplamak istiyorum ama kredi kartı başvurumu bile olumlu karşılamadı.

  Elimde olsa maaşımı bankanız dan başka bankalara taşıyacağım siz nasıl bir bankasınız müşterinize yardımcı olmuyorsunuz. Sizden hibemi istiyorum maaşımdan kesilmek üzere kredi kullanmak istiyorum.

  Yorum Yap
 2. belgin eskici

  02.10.2017 tarihinde SSK ek ödemem için Uşak şubesine gittiğimde 601 sıra no bankada bay personel tarafından borcumu olmadığını söyledi. Akşam tanıdığımız internet Bankacılığından baktığımızda 202.027 kuruş borcum gözüktü fakat personel yok borç dediği için ödeme yapmadım bir gün sonra gittiğimde cezalı olarak 885 00 lira yatırmak zorunda kaldım mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

  Yorum Yap